Isabel Marant botki Crisi

Sprzedawca - Jolie

1 100,00 zł
Brutto

Stan: bardzo dobry

Marka: Isabel Marant 

Rozmiar: 38

Kolor: szary

Materiał: skóra cielęca zamszowa

Czas dostawy: 3-5 dni robocze (Polska),

4-8 dni robocze (inne kraje UE)

Jeśli chcesz negocjować cenę, napisz do sklep@luxurylove.pl.

  • Gwarantujemy oryginalność produktów.
Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem. Gwarantujemy oryginalność produktów. Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem.
  • Bezpieczna płatność Tpay, PayPal lub przelewem bankowym. Bezpieczna płatność Tpay, PayPal lub przelewem bankowym.
  • Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres. Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres.

Isabel Marant botki model Crisi z wbudowaną w wewnątrz koturną. Swietny stan jak nowe wraz z pudelkiem i workiem przeciwkurzowym. Polecam bardzo wygodne. Kolor Antracyt. Piękny kolor, taka ciemna szarość.

Bardzo dobry

Opis

Materiał
Skóra
Rozmiar buta
38
Kolor
Szary

Podobne produkty

(Jest 7 innych produktów w tej samej kategorii)