Luxury Love - luksusowy second hand 

Luxury Love to ekskluzywny second hand online, w którym każdy miłośnik luksusu może bezpiecznie kupić oraz sprzedać używane produkty luksusowych marek. Znajdziesz u nas torebki, buty, ubrania oraz akcesoria od topowych projektantów, takich jak Louis Vuitton, Hermès, Gucci, Saint Laurent i wielu innych.

Posiadamy również stacjonarny komis z luksusowymi torebkami i akcesoriami w Warszawie znajdujący się w Centrum Handlowym Panorama przy Al. Wincentego Witosa 31/ lok. 16, w którym znajdziecie starannie wyselekcjonowane przedmioty marek luksusowych w atrakcyjnych cenach. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani odwiedzeniem naszego butiku, prosimy o zarezerwowanie spotkania tutaj

 

Gwarantujemy oryginalność sprzedawanych produktów. Przed wysłaniem do nowego właściciela  każdy przedmiot jest przez nas dokładnie sprawdzany i weryfikowany pod kątem autentyczności, jakości i zgodności z opisem. 

 

Zapewniamy najbardziej opłacalne warunki na rynku dla Sprzedających i gwarancję oryginalności dla Kupujących. 

Jak sprzedać przedmiot:

 

• Wypełnij formularz online.

 

• Twój przedmiot zostanie opublikowany na naszej stronie w ciągu kilku godzin po uprzedniej wstępnej weryfikacji przez nas na podstawie zdjęć i opisu.

 

• Jeżeli Twój produkt zostanie sprzedany, otrzymasz od nas maila z prośbą o wysyłkę produktu na nasz adres w celu finalnej weryfikacji przedmiotu przez nasz zespół. 

 

• Po pozytywnym przejściu weryfikacji, wyślemy Twój przedmiot do Kupującego. Zapłatę za produkt pomniejszoną o kwotę prowizji wynoszącej 15%, otrzymasz w ciągu 3 dni roboczych od momentu otrzymania produktu przez Kupującego. 

 

Ochrona Kupujących 

 

W celu zapewniania bezpieczeństwa obu stronom i eliminacji ryzyka sprzedaży podróbek przed wysyłką każdy przedmiot jest przez nas dokładnie sprawdzany. Nie wysyłamy żadnych produktów o ile nie jesteśmy w 100% przekonani o ich oryginalności

 

Dlatego zawsze możesz być pewien, że w Luxury Love kupisz tylko oryginalne produkty najwyższej jakości.