1) Kliknij "Zacznij sprzedawać".

 

  

zacznij-sprzedawac.png

 

2) Wypełnij formularz rejestracyjny. 

 

log1.jpg

 

 

3) Po wypełnieniu formularza zostaniesz przekierowany na formularz "Sprzedaj produkt"- uzupełnij w nim dane dotyczące produktu takie jak marka, rozmiar czy stan oraz wyślij co najmniej 3 zdjęcia Twojego przedmiotu na jasnym, jednolitym tle. Zdjęcia powinny być wykonane przez Ciebie i powinny ukazywać faktyczny stan przedmiotu. Jeżeli Twój przedmiot posiada jakieś wady, prosimy o pokazanie ich na zdjęciach. 

 

  

 

 

4) Gotowe! Teraz sprawdzimy jeszcze czy wszystko jest ok - głównie na podstawie zdjęć ocenimy czy produkt jest oryginalny i zgodny z opisem. Jeśli wszystko będzie ok, Twój przedmiot zostanie wystawiony w ciągu kilku godzin, o czym poinformujemy Cię mailowo. Na naszej stronie NIE akceptujemy replik. Jeśli nie jesteś pewien pochodzenia przedmiotu, prosimy o niewystawianie go.

 

5) Jeśli Twój produkt zostanie sprzedany, poinformujemy Cię o tym mailowo i przekażemy dane adresowe do wysyłki - Ty jesteś odpowiedzialny za wysyłkę produktu do naszego biura w celu przeprowadzenia przez nas weryfikacji produktu. 

 

 

6) Następnie sprawdzimy autentyczność Twojego przedmiotu. Po pozytywnej weryfikacji Twój produkt zostanie wysłany do Kupującego, a Ty otrzymasz pieniądze za przedmiot (pomniejszone o kwotę prowizji w wysokości 15%) w ciągu 3 dni roboczych od momentu otrzymania produktu przez Kupującego