• Obniżka

Gucci Courrier Supreme Tote


4 300,00 zł
4 500,00 zł
Zniżka 200,00 zł
Brutto

Stan: bardzo dobry 

Marka: Gucci

Materiał: tkanina

Kolor: beżowy, wielokolorowy

Wymiary: 37 cm x 29 cm x 15 cm

Jeśli chcesz negocjować cenę, napisz do sklep@luxurylove.pl.

Ilość
Produkt sprzedany

  • Gwarantujemy oryginalność produktów.
Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem. Gwarantujemy oryginalność produktów. Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem.
  • Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym. Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym.
  • Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres. Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres.

Torba shopper Gucci Courrier Supreme Tote. Stan idealny, bez śladów użytkowania. Woreczek przeciwkurzowy w komplecie. Kupiona za ok. 7200 zł.

Wymiary 37 cm x 29 cm x 15 cm.

Gucci

Opis

Stan
Bardzo dobry
Materiał
Tkanina
Kolor
Wielokolorowy

Podobne produkty

(Jest 16 innych produktów w tej samej kategorii)