Chanel nerka/torebka

Chanel nerka/torebka

Sprzedawca - magica

12 500,00 zł
Brutto

Stan: dobry

Marka: Chanel

Materiał: skóra

Kolor: czarny

Czas dostawy: ok. 3-5 dni robocze

Jeśli chcesz negocjować cenę, napisz do sklep@luxurylove.pl.

  • Gwarantujemy oryginalność produktów.
Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem. Gwarantujemy oryginalność produktów. Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem.
  • Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym. Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym.
  • Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres. Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres.

Super uniwersalna - do noszenia jako nerka na podwójnym łańcuchu, lub jako cross body bag lub jako clutch bo łańcuszek można wyjąć. Okucia w kolorze szampańskiego złota. Super rozmiar, zmiesci każdy telefon. 24 x 18cm Używana, ale nadal w super stanie i ponadczasowa.

Chanel
Dobry

Opis

Materiał
Skóra
Kolor
Czarny

Podobne produkty

(Jest 16 innych produktów w tej samej kategorii)