Chanel Boy small


11 990,00 zł
13 500,00 zł
Zniżka 1 510,00 zł
Brutto

Stan: bardzo dobry

Marka: Chanel

Materiał: skóra

Kolor: beżowy

Wymiary: 20 cm x 12 cm x 7 cm

Czas dostawy: ok. 1-2 dni robocze 

Jeśli chcesz negocjować cenę, napisz do sklep@luxurylove.pl.

Ilość
Produkt sprzedany

  • Gwarantujemy oryginalność produktów.
Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem. Gwarantujemy oryginalność produktów. Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem.
  • Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym. Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym.
  • Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres. Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres.

Torebka Chanel Boy Small w stanie bardzo dobrym. Torebka posiada niewielkie ślady użytkowania pokazane na zdjęciach - głównie obtarcia skóry na rogach i z tyłu (proszę zwrócić uwagę na zdjęcia). Na pierwszy rzut oka obtarcia nie są widoczne i nie przeszkadzają w użytkowaniu. Środek czysty.

Torebka jest dostępna z kartą autentyczności Chanel, workiem przeciwkurzowym i certyfikatem Entrupy. 

Chanel

Opis

Stan
Bardzo dobry
Materiał
Skóra
Kolor
Beżowy

Podobne produkty

(Jest 16 innych produktów w tej samej kategorii)