Lady Dior Medium


11 700,00 zł
11 900,00 zł
Zniżka 200,00 zł
Brutto

Stan: bardzo dobry 

Marka: Dior

Materiał: skóra lakierowana

Wymiary: 24 cm x 20 cm x 11 cm

Kolor: czarny

Czas dostawy: ok. 4-5 dni robocze 

Jeśli chcesz negocjować cenę, napisz do sklep@luxurylove.pl.

Ilość
Produkt sprzedany

  • Gwarantujemy oryginalność produktów.
Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem. Gwarantujemy oryginalność produktów. Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem.
  • Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym. Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym.
  • Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres. Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres.

Torebka Lady Dior Medium w stanie bardzo dobrym. Dostępna z odpinanym paskiem oraz workiem przeciwkurzowym. Torebka posiada złote okucia. 

Dior

Opis

Stan
Bardzo dobry
Materiał
Skóra lakierowana
Kolor
Czarny

Podobne produkty

(Jest 16 innych produktów w tej samej kategorii)