Chanel Medium Classic 18K Coco Charms Double Flap Bag


30 150,00 zł
32 700,00 zł
Zniżka 2 550,00 zł
Brutto

Stan: bardzo dobry

Marka: Chanel

Materiał: skóra

Kolor: czarny

Wymiary: 25 cm x 15 cm x 6 cm

Czas dostawy: ok. 4-5 dni robocze

Jeśli chcesz negocjować cenę, napisz do sklep@luxurylove.pl.

Ilość
Produkt sprzedany

  • Gwarantujemy oryginalność produktów.
Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem. Gwarantujemy oryginalność produktów. Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem.
  • Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym. Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym.
  • Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres. Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres.

Torebka z limitowanej edycji CHANEL 18k Coco Charms Medium M/L Classic Quilted Double Flap Black Lambskin GHW/RHW

Używana, w świetnym stanie. Może być noszona na ramieniu lub jako crossbody. Rzadka edycja limitowana - stylowa i elegancka torba. To prawdziwy skarb dla koneserów marki Chanel.

W zestawie pudełko Chanel, worek przeciwkurzowy, karta autentyczności Chanel, papierowa torba Chanel, booklet ii certyfikat autentyczności od Zeko.

Chanel

Opis

Stan
Bardzo dobry
Materiał
Skóra
Kolor
Czarny

Podobne produkty

(Jest 16 innych produktów w tej samej kategorii)