Chanel Classic Jumbo beige


29 500,00 zł
31 000,00 zł
Zniżka 1 500,00 zł
Brutto

Stan: idealny

Marka: Chanel

Materiał: skóra

Kolor: beżowy

Wymiary: 30 cm x 19.5 cm x 10 cm

Czas dostawy: ok. 3-5 dni robocze

Jeśli chcesz negocjować cenę, napisz do sklep@luxurylove.pl.

Ilość
Produkt sprzedany

  • Gwarantujemy oryginalność produktów.
Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem. Gwarantujemy oryginalność produktów. Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem.
  • Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym. Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym.
  • Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres. Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres.

Chanel Classic Jumbo Double Flap ze srebrnymi okuciami w skórze caviar. Torebka jest w stanie idealnym - na zewnątrz jak nowa, w środku mikro ryski na skórze, które są ledwo widoczne. Proszę zapoznać się ze zdjęciami. 

Dostępna z workiem przeciwkurzowym i pudełkiem. Będzie wystawiony certyfikat Entrupy.

Chanel

Opis

Stan
Bardzo dobry
Materiał
Skóra
Kolor
Beżowy

Podobne produkty

(Jest 16 innych produktów w tej samej kategorii)