Louis Vuitton Artsy Monogram Canvas MM

Sprzedawca - RoksanaG


4 500,00 zł
5 200,00 zł
Zniżka 700,00 zł
Brutto

Stan: bardzo dobry

Rachunek: tak

Marka: Louis Vuitton

Materiał: canvas

Kolor: brązowy

Możliwa jest negocjacja ceny. Napisz do adres sklep@luxurylove.pl ze swoją propozycją ceny.

Ilość
Produkt sprzedany

  • Gwarantujemy oryginalność produktów.
Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem. Gwarantujemy oryginalność produktów. Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem.
  • Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym. Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym.
  • Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres. Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres.

Torebka w idealnym stanie poza minimalnym przetarciem zaznaczonym na zdjęciu (jest praktycznie niewidoczne). W komplecie rachunek oraz woreczek przeciwkurzowy. Numer seryjny: CA3115, rok produkcji: 2015, made in Spain. Rozmiar MM.

Cena nowej ok. 6300 zł. 

Bardzo dobry

Opis

Materiał
Inne
Kolor
Brązowy

Podobne produkty

(Jest 16 innych produktów w tej samej kategorii)