Chanel Boy Reverso


10 300,00 zł
11 700,00 zł
Zniżka 1 400,00 zł
Brutto

Autentyczność potwierdzona

Stan: bardzo dobry

Marka: Chanel

Materiał: skóra

Kolor: czarny

Czas dostawy: 1-2 dni robocze

Jeśli chcesz negocjować cenę, napisz do sklep@luxurylove.pl.

Ilość
Produkt sprzedany

  • Gwarantujemy oryginalność produktów.
Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem. Gwarantujemy oryginalność produktów. Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem.
  • Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym. Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym.
  • Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres. Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres.

Torebka Chanel Reverso Boy Flap Medium ze skóry cielęcej z postarzanymi srebrnymi okuciami. Torba używana, w stanie bardzo dobrym.

Narożniki w stanie bardzo dobrym bez żadnych obtarć, czyste wnętrze. Torba wykonana jest z bardzo miękkiej skóry cielęcej, przez co nie jest tak sztywna jak zwykłe torby Chanel Boy, ale za to bardzo wygodna w noszeniu, z wieloma przegródkami wewnątrz. Do torebki dodajemy organizer wyprodukowany przez polską firmę Simple Pattern, który usztywni torebkę.

Ze względu na bardzo miękką skórę na skórze występują niewielkie ślady użytkowania, ale nie są one tak naprawdę widoczne i nie przeszkadzają w użytkowaniu- stan ukazany jest na zdjęciach. Do torby dołączony jest worek na kurz oraz certyfikat autentyczności Zeko.

Wymiary: długość: 27.9 cm, wysokość: 17 cm, głębokość: 7.5 cm.

Chanel

Opis

Stan
Bardzo dobry
Materiał
Skóra
Kolor
Czarny

Podobne produkty

(Jest 16 innych produktów w tej samej kategorii)