Chanel 2.55 Reissue 226


17 900,00 zł
18 900,00 zł
Zniżka 1 000,00 zł
Brutto

Stan: bardzo dobry

Marka: Chanel

Materiał: skóra

Kolor: czarny

Wymiary: 28 cm x 19,5 cm 7 cm

Czas dostawy: ok. 14 dni

Jeśli chcesz negocjować cenę, napisz do sklep@luxurylove.pl.

Ilość
Produkt sprzedany

  • Gwarantujemy oryginalność produktów.
Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem. Gwarantujemy oryginalność produktów. Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem.
  • Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym. Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym.
  • Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres. Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres.

Chanel 2.55 Reissue 226 Black Aged Calfskin Double Flap z okuciami w kolorze złotym. Torebka jest w idealnym stanie, bez żadnych widocznych śladów użytkowania.

Rozmiar 28 cm x 19,5 cm 7 cm. Dostępna z pudełkiem, workiem przeciwkurzowym, booklet Chanel oraz kamelią. Do torebki został wyrobiony certyfikat potwierdzający autentyczność Zeko. 

Chanel

Opis

Stan
Bardzo dobry
Materiał
Skóra
Kolor
Czarny

Podobne produkty

(Jest 16 innych produktów w tej samej kategorii)