Chanel Classic Small 24k


22 000,00 zł
23 000,00 zł
Zniżka 1 000,00 zł
Brutto

Stan: bardzo dobry

Marka: Chanel

Materiał: skóra

Kolor: czarny

Wymiary: 23.5 cm x 14.5 cm x 6 cm.

Czas dostawy: ok. 5-7 dni robocze

Jeśli chcesz negocjować cenę, napisz do sklep@luxurylove.pl.

Ilość
Produkt sprzedany

  • Gwarantujemy oryginalność produktów.
Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem. Gwarantujemy oryginalność produktów. Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem.
  • Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym. Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym.
  • Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres. Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres.

CHANEL Timeless Small Classic Quilted Double Flap Black Lambskin 24K GHW (klamerka pokryta 24-karatowym złotem). Torebka jest w stanie bardzo dobrym. 

Wymiary: 23.5 cm x 14.5 cm x 6 cm.

W komplecie pudełko, woreczek przeciwkurzowy, książeczka ,wstążka, kamelia oraz certyfikat potwierdzający autentyczność Zeko. Będzie również wyrobiony certyfikat Entrupy. 

Chanel

Opis

Stan
Bardzo dobry
Materiał
Skóra
Kolor
Czarny

Podobne produkty

(Jest 16 innych produktów w tej samej kategorii)