Chanel naszyjnik


5 600,00 zł
Brutto

Autentyczność potwierdzona

Stan: nowy

Marka: Chanel

Materiał: metal, sztuczne perły

Kolor: biały, srebrny 

Czas dostawy: 1-3 dni

Jeśli chcesz negocjować cenę, napisz do sklep@luxurylove.pl.

Ilość
Produkt sprzedany

  • Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem. Po pozytywnej weryfikacji, przedmiot zostanie od razu wysłany do Ciebie. Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem. Po pozytywnej weryfikacji, przedmiot zostanie od razu wysłany do Ciebie.
  • Gwarantujemy w 100% bezpieczne zakupy. Jeśli masz uzasadnione wątpliwości co do oryginalności produktu, możesz go zwrócić. Gwarantujemy w 100% bezpieczne zakupy. Jeśli masz uzasadnione wątpliwości co do oryginalności produktu, możesz go zwrócić.
  • Gwarantujemy oryginalność produktów. Każdy produkt jest przez nas dokładnie sprawdzany. Do wybranych torebek wystawiamy certyfikaty autentyczności Entrupy. Gwarantujemy oryginalność produktów. Każdy produkt jest przez nas dokładnie sprawdzany. Do wybranych torebek wystawiamy certyfikaty autentyczności Entrupy.

Przepiękne krótkie perły Chanel w kolorze srebrnym. Logo wysadzane perełkami i kryształkami.

Posiadam cały komplet z butiku wraz z rachunkiem, będą idealne na prezent.

Długość można regulować maksymalna długość to 48 cm, a minimalna 41 cm. 

Chanel

Opis

Stan
Nowy
Materiał
Inne
Kolor
kremowy

Podobne produkty

(Jest 9 innych produktów w tej samej kategorii)