Hermès Constance pasek

Sprzedawca - TK


1 450,00 zł
1 550,00 zł
Zniżka 100,00 zł
Brutto

Autentyczność potwierdzona

Stan: dobry

Marka: Hermès

Materiał: skóra

Kolor: czarny, pomarańczowy

Ilość
Produkt sprzedany

  • Gwarantujemy oryginalność produktów.
Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem. Gwarantujemy oryginalność produktów. Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem.
  • Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym. Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym.
  • Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres. Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres.

Używany pasek Hermès Constance w stanie bardzo dobrym poza jedną rozciągniętą dziurką (widać na zdjęciach). Pasek unisex - może być noszony zarówno przez kobietę, jak i mężczyznę. Na klamerce widać nieznaczne ryski z bliska, jednak przy noszeniu zupełnie nie rzucają się w oczy. 

Pasek jest dwustronny - z jednej strony czarny, z drugiej pomarańczowy. Klamra w kolorze złotym. Długość: 90 cm Szerokość paska: 32 mm, szerokość klamry 4 cm. 

W zestawie jest pudełko. Pasek pochodzi sprzed kilku lat, stąd na wewnętrznej stronie klamerki nie ma numeru, a jedynie napis "Made in France". 

Hermès
Bardzo dobry

Opis

Stan
Dobry
Materiał
Skóra
Rozmiar paska
90

Podobne produkty

(Jest 4 innych produktów w tej samej kategorii)