• Obniżka

Louis Vuitton Neverfull MM Damier Ebene

Sprzedawca - Megi


2 900,00 zł
3 000,00 zł
Zniżka 100,00 zł
Brutto

Stan: bardzo dobry

Marka: Louis Vuitton

Materiał: canvas

Kolor: brązowy

Jeśli chcesz negocjować cenę, napisz do sklep@luxurylove.pl.

Ilość
Produkt sprzedany

  • Gwarantujemy oryginalność produktów.
Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem. Gwarantujemy oryginalność produktów. Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem.
  • Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym. Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym.
  • Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres. Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres.

Torebka marki Louis Vuitton, model Neverfull, wzór Damier Ebene, rozmiar MM. Stan bardzo dobry poza  przetarciami na skórzanej oblamówce pokazanymi na zdjęciach.

Rok produkcji 2008, nr seryjny SP3068.

Bardzo dobry

Opis

Materiał
Inne
Kolor
Wielokolorowy

Podobne produkty

(Jest 7 innych produktów w tej samej kategorii)