Louis Vuitton Aftergame sneakers

Sprzedawca - SaraHe

2 300,00 zł
Brutto

Stan: bardzo dobry

Marka: Louis Vuitton

Materiał: tkanina, canvas

Kolor: czarny, brązowy

Rozmiar: 38

Jeśli chcesz negocjować cenę, napisz do sklep@luxurylove.pl.

  • Gwarantujemy oryginalność produktów.
Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem. Gwarantujemy oryginalność produktów. Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem.
  • Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym. Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym.
  • Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres. Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres.

Sneakersy LV ubrane 2-3 razy. Stan praktycznie nienaruszony oprócz zagięć przy zginaniu stopy oraz lekko wytartego logo w środku od pięty. Produkt w 100% oryginalny zakupiony w firmowym sklepie w Warszawie. Dołączam paragon, worki, pudełko.

Bardzo dobry

Opis

Materiał
Inne
Rozmiar buta
38
Kolor
Czarny

Podobne produkty

(Jest 16 innych produktów w tej samej kategorii)