Dior-ID sneakersy

1 800,00 zł
Brutto

Autentyczność potwierdzona

Stan: idealny

Marka: Dior

Materiał: guma, tkanina

Kolor: biały

Rozmiar: 38

Dł. wkładki: ok. 24,8 cm

Jeśli chcesz negocjować cenę, napisz do sklep@luxurylove.pl.

Ilość

  • Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem. Po pozytywnej weryfikacji, przedmiot zostanie od razu wysłany do Ciebie. Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem. Po pozytywnej weryfikacji, przedmiot zostanie od razu wysłany do Ciebie.
  • Gwarantujemy w 100% bezpieczne zakupy. Jeśli masz uzasadnione wątpliwości co do oryginalności produktu, możesz go zwrócić. Gwarantujemy w 100% bezpieczne zakupy. Jeśli masz uzasadnione wątpliwości co do oryginalności produktu, możesz go zwrócić.
  • Gwarantujemy oryginalność produktów. Każdy produkt jest przez nas dokładnie sprawdzany. Do wybranych torebek wystawiamy certyfikaty autentyczności Entrupy. Gwarantujemy oryginalność produktów. Każdy produkt jest przez nas dokładnie sprawdzany. Do wybranych torebek wystawiamy certyfikaty autentyczności Entrupy.

Sneakersy Dior-ID w idealnym - założone 1-2 razy. Posiadają minimalne ślady użytkowania. 

Dostępne z workiem przeciwkurzowym. 

Dior

Opis

Stan
Bardzo dobry
Materiał
Inne
Rozmiar buta
38
Kolor
Biały

Podobne produkty

(Jest 16 innych produktów w tej samej kategorii)