Balenciaga Triple S sneakersy


2 350,00 zł
2 450,00 zł
Zniżka 100,00 zł
Brutto

Sprzedawca - Luxury Love

Autentyczność potwierdzona

Stan: bardzo dobry

Marka: Balenciaga

Rozmiar: 37

Kolor: czarny, biały, czerwony

Materiał: materiał, poliester

Jeśli chcesz negocjować cenę, napisz do sklep@luxurylove.pl.

Ilość
Produkt sprzedany

  • Gwarantujemy oryginalność produktów.
Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem. Gwarantujemy oryginalność produktów. Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem.
  • Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym. Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym.
  • Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres. Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres.

Kultowe sneakersy Balenciaga Triple S w stanie bardzo dobrym. Brak wad, normalne niewielkie ślady użytkowania jak widać na zdjęciach. W zestawie z pudełkiem, workami przeciwkurzowymi i rachunkiem z Farfetch. 

Balenciaga

Opis

Stan
Bardzo dobry
Materiał
Tkanina
Rozmiar buta
37

Podobne produkty

(Jest 16 innych produktów w tej samej kategorii)