Gucci ace sneakers


1 250,00 zł
Brutto

Autentyczność potwierdzona

Stan: dobry

Marka: Gucci

Rozmiar: 37

Długość wkładki: 24,5 cm

Materiał: skóra

Kolor: biały

Czas wysyłki: 1-2 dni robocze

Jeśli chcesz negocjować cenę, napisz do sklep@luxurylove.pl.

Ilość
Produkt sprzedany

  • Gwarantujemy oryginalność produktów.
Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem. Gwarantujemy oryginalność produktów. Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem.
  • Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym. Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym.
  • Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres. Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres.

Sneakersy Gucci Ace w stanie dobrym - ślady użytkowania są widoczne na zdjęciach. Buty mają kilka małych rysek na skórze oraz przetarcia wewnątrz, ale ogólnie nie jest to bardzo widoczne i nie przeszkadza w noszeniu. Sznurówki były ostatnio wymieniane na nowe. Buty są z pudełkiem i workami przeciwkurzowymi oraz rachunkiem z Vitkaca. Kupione za 2265 zł w 2018 roku. 

Buty w rozmiarze 37, ale wypadają na typowe 38 (długość wkładki 24,5 cm).

Gucci

Opis

Stan
Dobry
Materiał
Skóra
Rozmiar buta
37
Kolor
Biały

Podobne produkty

(Jest 3 innych produktów w tej samej kategorii)