Chanel wallet on chain


12 700,00 zł
13 400,00 zł
Zniżka 700,00 zł
Brutto

Stan: jak nowy

Marka: Chanel

Materiał: skóra

Kolor: czarny

Wymiary: 19,2 cm x 12,3 cm x 3,5 cm

Czas dostawy: ok. 3-5 dni robocze

Jeśli chcesz negocjować cenę, napisz do sklep@luxurylove.pl.

Ilość
Produkt sprzedany

  • Gwarantujemy oryginalność produktów.
Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem. Gwarantujemy oryginalność produktów. Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem.
  • Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym. Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym.
  • Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres. Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres.

Chanel WOC wallet on chain ze skóry caviar, ze złotymi okuciami. Stan jak nowy - użyty raz. Jest dostępny z kartą autentyczności, workiem przeciwkurzowym, pudełkiem, wstążką i kamelią. 

Do torebki będzie również zrobiony certyfikat Entrupy. 

Chanel

Opis

Stan
Jak nowy
Materiał
Skóra
Kolor
Czarny

Podobne produkty

(Jest 16 innych produktów w tej samej kategorii)