Louis Vuitton streamer bag

Sprzedawca - NyCLook

9 180,21 zł
Brutto

Stan: dopuszczalny

Marka: Louis Vuitton

Materiał: canvas

Kolor: brązowy

Jeśli chcesz negocjować cenę, napisz do sklep@luxurylove.pl.

  • Gwarantujemy oryginalność produktów.
Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem. Gwarantujemy oryginalność produktów. Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem.
  • Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym. Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym.
  • Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres. Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres.

„Torba Steamer Bag” wykonana z brązowego płótna z monogramem z brązowymi skórzanymi wykończeniami, złotymi okuciami, krótką rączką, jedną dużą komorą z brązową wyściółką i przywieszką do bagażu. Wys. 55 x szer. 55 x gł. 27 cm

Dopuszczalny