• Obniżka

Chanel Vanity Case


14 350,00 zł
15 950,00 zł
Zniżka 1 600,00 zł
Brutto

Stan: bardzo dobry

Marka: Chanel

Materiał: skóra

Kolor: niebieski

Czas dostawy: ok. 2 tygodnie

Jeśli chcesz negocjować cenę, napisz do sklep@luxurylove.pl.

Ilość
Produkt sprzedany

  • Gwarantujemy oryginalność produktów.
Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem. Gwarantujemy oryginalność produktów. Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem.
  • Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym. Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym.
  • Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres. Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres.

Chanel Medium CC Filigree Vanity Case Dark Blue Caviar Matte GHW - jak nowa, założona raz. Z pudełkiem, workiem przeciwkurzym i certyfikatem potwierdzającym autentyczność Zeko. Kolekcja 2019. 

Wymiary: 21 cm x 16 cm x 8 cm.

Chanel

Opis

Stan
Bardzo dobry
Materiał
Skóra
Kolor
Niebieski

Podobne produkty

(Jest 16 innych produktów w tej samej kategorii)