Chanel 2.55 Reissue 227


13 200,00 zł
15 400,00 zł
Zniżka 2 200,00 zł
Brutto

Stan: bardzo dobry

Marka: Chanel 

Materiał: skóra

Kolor: złoty 

Wymiary: 31.5 cm x 20 cm x 10 cm

Czas dostawy: 1-2 dni

Ilość
Produkt sprzedany

  • Gwarantujemy oryginalność produktów.
Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem. Gwarantujemy oryginalność produktów. Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem.
  • Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym. Bezpieczna płatność PayPal lub przelewem bankowym.
  • Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres. Zakupiony produkt jest wysyłany przez Sprzedawcę do Luxury Love w celu sprawdzenia autentyczności przez nasz zespół ekspertów. Po potwierdzeniu autentyczności i zgodności z opisem, przedmiot zostanie wysłany na Twój adres.

Kultowa torebka Chanel 2.55 Reissue 227 w kolorze złotym. Stan bardzo dobry. Malutki niuans przy łańcuszku (mikro-plamka) zaznaczony na jednym ze zdjęć na różowo.

Dostępna z woreczkiem przeciwkurzowym. 

Do torby będzie wyrobiony certyfikat Entrupy. 

Chanel

Opis

Stan
Bardzo dobry
Materiał
Skóra
Kolor
Złoty

Podobne produkty

(Jest 16 innych produktów w tej samej kategorii)