Prada okulary przeciwsłoneczne

800,00 zł
Brutto

Autentyczność potwierdzona

Stan: bardzo dobry

Marka: Prada

Materiał: inny

Kolor: różowy

Czas dostawy: ok. 1-2 dni robocze

Jeśli chcesz negocjować cenę, napisz do sklep@luxurylove.pl.

Ilość

  • Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem. Po pozytywnej weryfikacji, przedmiot zostanie od razu wysłany do Ciebie. Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem. Po pozytywnej weryfikacji, przedmiot zostanie od razu wysłany do Ciebie.
  • Gwarantujemy w 100% bezpieczne zakupy. Jeśli masz uzasadnione wątpliwości co do oryginalności produktu, możesz go zwrócić. Gwarantujemy w 100% bezpieczne zakupy. Jeśli masz uzasadnione wątpliwości co do oryginalności produktu, możesz go zwrócić.
  • Gwarantujemy oryginalność produktów. Każdy produkt jest przez nas dokładnie sprawdzany. Do wybranych torebek wystawiamy certyfikaty autentyczności Entrupy. Gwarantujemy oryginalność produktów. Każdy produkt jest przez nas dokładnie sprawdzany. Do wybranych torebek wystawiamy certyfikaty autentyczności Entrupy.

Okulary przeciwsłoneczne Prada. Dostępne z etui.

Prada

Opis

Stan
Bardzo dobry
Materiał
Inne
Kolor
Różowy

Podobne produkty

(Jest 16 innych produktów w tej samej kategorii)