Givenchy trampki

600,00 zł
Brutto

Autentyczność potwierdzona

Stan: bardzo dobry

Marka: Givenchy

Materiał: skóra

Kolor: czarny

Rozmiar: 39

Czas dostawy: ok. 1-2 dni robocze

Jeśli chcesz negocjować cenę, napisz do sklep@luxurylove.pl.

Ilość

  • Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem. Po pozytywnej weryfikacji, przedmiot zostanie od razu wysłany do Ciebie. Po tym jak złożysz zamówienie, Sprzedający wyśle do nas produkt w celu weryfikacji. Nasz zespół sprawdza każdy przedmiot pod kątem autentyczności, standardów jakości oraz zgodności z opisem. Po pozytywnej weryfikacji, przedmiot zostanie od razu wysłany do Ciebie.
  • Gwarantujemy w 100% bezpieczne zakupy. Jeśli masz uzasadnione wątpliwości co do oryginalności produktu, możesz go zwrócić. Gwarantujemy w 100% bezpieczne zakupy. Jeśli masz uzasadnione wątpliwości co do oryginalności produktu, możesz go zwrócić.
  • Gwarantujemy oryginalność produktów. Każdy produkt jest przez nas dokładnie sprawdzany. Do wybranych torebek wystawiamy certyfikaty autentyczności Entrupy. Gwarantujemy oryginalność produktów. Każdy produkt jest przez nas dokładnie sprawdzany. Do wybranych torebek wystawiamy certyfikaty autentyczności Entrupy.

Sneakersy Givenchy Bambi kupione na mytheresa.com. Posiadam pudełko do butów i worki przeciwkurzowe. 

Używane w stanie bardzo dobrym. Bardzo wygodne.

Buty wypadają na typowe 39.

Givenchy

Opis

Stan
Bardzo dobry
Materiał
Skóra
Rozmiar buta
39

Podobne produkty

(Jest 16 innych produktów w tej samej kategorii)